**Archived extract:** 2026-10-08 (UTC). Frozen data; observation dates are shown as captured. [View the current site](/)

# Rivieren en rivierafvoer in Hungary

Rivieren en meetstations voor live rivierafvoer in Hungary: 39 rivieren en 138 afvoermeetstations van officiële hydrologische providers.

Dataset samengesteld op 2026-10-08T11:59:44.803026+00:00 · pagina gegenereerd op 2026-10-08T12:10:09.696Z.

## Rivieren in Hungary (39)

-   [Donau](/archive/2026-10-08/nl/rivers/danube.html)
-   [Tisza](/archive/2026-10-08/nl/rivers/tisza.html)
-   [Mureș](/archive/2026-10-08/nl/rivers/mures.html)
-   [Jászsági-főcsatorna](/archive/2026-10-08/nl/rivers/jaszsagi-focsatorna.html)
-   [Maros](/archive/2026-10-08/nl/rivers/maros.html)
-   [Nagykunsági-főcsatorna](/archive/2026-10-08/nl/rivers/nagykunsagi-focsatorna.html)
-   [Hármas-Körös](/archive/2026-10-08/nl/rivers/harmas-koros.html)
-   [Szamos](/archive/2026-10-08/nl/rivers/szamos.html)
-   [Sio](/archive/2026-10-08/nl/rivers/sio.html)
-   [Sajó](/archive/2026-10-08/nl/rivers/sajo.html)
-   [Sebes-Körös](/archive/2026-10-08/nl/rivers/sebes-koros.html)
-   [Rába](/archive/2026-10-08/nl/rivers/raba-740.html)
-   [Kettős-Körös](/archive/2026-10-08/nl/rivers/kettos-koros.html)
-   [Berettyó](/archive/2026-10-08/nl/rivers/berettyo.html)
-   [Zala](/archive/2026-10-08/nl/rivers/zala.html)
-   [Hernád](/archive/2026-10-08/nl/rivers/hernad.html)
-   [Ipoly](/archive/2026-10-08/nl/rivers/ipoly.html)
-   [Nagykunsági-főcsatorna Keleti-ág](/archive/2026-10-08/nl/rivers/nagykunsagi-focsatorna-keleti-ag.html)
-   [Keleti-főcsatorna](/archive/2026-10-08/nl/rivers/keleti-focsatorna.html)
-   [Kapos](/archive/2026-10-08/nl/rivers/kapos.html)
-   [Nádor-csatorna](/archive/2026-10-08/nl/rivers/nador-csatorna.html)
-   [Duna-völgyi-főcsatorna](/archive/2026-10-08/nl/rivers/duna-volgyi-focsatorna.html)
-   [Lajta](/archive/2026-10-08/nl/rivers/lajta.html)
-   [Tarna](/archive/2026-10-08/nl/rivers/tarna.html)
-   [Kígyós-patak](/archive/2026-10-08/nl/rivers/kigyos-patak.html)
-   [Répce](/archive/2026-10-08/nl/rivers/repce.html)
-   [Bódva-patak](/archive/2026-10-08/nl/rivers/bodva-patak.html)
-   [Hortobágy-Berettyó-főcsatorna](/archive/2026-10-08/nl/rivers/hortobagy-berettyo-focsatorna.html)
-   [Fekete-víz](/archive/2026-10-08/nl/rivers/fekete-viz.html)
-   [Fehértó-Majsai-főcsatorna](/archive/2026-10-08/nl/rivers/feherto-majsai-focsatorna.html)
-   [Zagyva](/archive/2026-10-08/nl/rivers/zagyva.html)
-   [Pinka](/archive/2026-10-08/nl/rivers/pinka.html)
-   [Kerka](/archive/2026-10-08/nl/rivers/kerka.html)
-   [Lónyay-főcsatorna](/archive/2026-10-08/nl/rivers/lonyay-focsatorna.html)
-   [Séd–Sárvízi-malomcsatorna](/archive/2026-10-08/nl/rivers/sed-sarvizi-malomcsatorna.html)
-   [Ráckeve Danube](/archive/2026-10-08/nl/rivers/rackeve-danube.html)
-   [Sorok-Perint](/archive/2026-10-08/nl/rivers/sorok-perint.html)
-   [Koppány-patak](/archive/2026-10-08/nl/rivers/koppany-patak.html)
-   [Hábi-csatorna](/archive/2026-10-08/nl/rivers/habi-csatorna.html)

## Meetstations in Hungary

138 afvoermeetstations rapporteren de rivierafvoer in Hungary.

| Station | Rivier | Afvoer (m³/s) | Historische vergelijking | Waargenomen | Meting | Provider | Br., Lengte | Bron |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| Baja | Donau | 672,5 | Ver onder normaal — 61% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,178, 18,925 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Esztergom | Donau | 670 | Ver onder normaal — 60% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,796, 18,735 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Budapest | Donau | 666,2 | Ver onder normaal — 60% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,495, 19,048 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Duna Mohács | Donau | 652 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,993, 18,695 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Nagymaros | Donau | 643 | Ver onder normaal — 62% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,789, 18,961 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dunaújváros | Donau | 631,7 | Ver onder normaal — 63% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,981, 18,947 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dombori | Donau | 626,6 | Ver onder normaal — 63% onder de historische mediaan | 2026-10-07 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,423, 18,896 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Duna Dunaszekcső | Donau | 619,2 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,083, 18,762 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Paks | Donau | 609,7 | Ver onder normaal — 65% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,627, 18,869 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Komárom | Donau | 554,8 | Ver onder normaal — 63% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,75, 18,113 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Vác | Donau | 522 | Ver onder normaal — 57% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,78, 19,123 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Nagybajcs | Donau | 517,8 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,761, 17,702 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Rajka | Donau | 275,7 | Normaal — 3% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,004, 17,247 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dunaremete | Donau | 225,5 | Onder normaal — 14% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,88, 17,464 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Doborgaz | Donau | 204 | Ver onder normaal — 13% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,978, 17,351 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dráva-Vízvár-Heresznye | Mur | 188,9 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,063, 17,26 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dráva Őrtilos | Mur | 187,9 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,298, 16,887 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dráva Drávaszabolcs | Mur | 158,7 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,784, 18,202 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dráva Szentborbás | Mur | 145,6 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,863, 17,65 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dunakiliti duzzasztómű, felvíz | Donau | 140 | Boven normaal — 68% boven de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,989, 17,323 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dráva Barcs | Mur | 134,2 | Ver onder normaal — 69% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,951, 17,442 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Szeged | Tisza | 80 | Ver onder normaal — 81% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,251, 20,153 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dunakiliti, Helena-gát | Donau | 71,69 | Ver boven normaal — 94% boven de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,988, 17,293 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Tokaj |  | 56 | Ver onder normaal — 72% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,116, 21,415 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Algyő | Fehértó-Majsai-főcsatorna | 52 | Ver onder normaal — 84% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,352, 20,195 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Záhony |  | 51,82 | Ver onder normaal — 73% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,413, 22,173 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dombrád |  | 48,24 | Ver onder normaal — 68% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,239, 21,921 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dunaremete, Sorjási bukó, felvíz | Donau | 46,95 | Normaal — 12% boven de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,88, 17,464 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Letenye | Mur | 45,6 | Ver onder normaal — 70% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,42, 16,694 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Tiszapalkonya |  | 43 | Ver onder normaal — 83% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,893, 21,058 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Tiszabábolna |  | 39,7 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,681, 20,806 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Vásárosnamény | Tisza | 39,41 | Ver onder normaal — 78% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,127, 22,339 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Tiszaug |  | 38,5 | Ver onder normaal — 80% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,867, 20,048 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Szolnok |  | 34,5 | Ver onder normaal — 86% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,17, 20,189 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Kisköre alsó | Jászsági-főcsatorna | 32,4 | Ver onder normaal — 89% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,493, 20,516 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Rajka 1. zsilip, felvíz | Donau | 27,532 | Onder normaal — 19% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,013, 17,217 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Tivadar | Tisza | 24,07 | Ver onder normaal — 79% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,065, 22,521 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Mecsér | Lajta | 20,87 | Onder normaal — 31% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,799, 17,482 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Rajka 6. zsilip, alvíz | Donau | 20,6 | Boven normaal — 23% boven de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,99, 17,24 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Makó | Maros | 18,04 | Ver onder normaal — 82% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,203, 20,456 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Tunyogmatolcs | Szamos | 17,91 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,984, 22,453 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Akasztó (D-v-fcs) | Duna-völgyi-főcsatorna | 15,35 | Ver boven normaal — 161% boven de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,673, 19,196 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Csenger | Szamos | 15,11 | Ver onder normaal — 69% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,841, 22,693 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Fekete-víz Kémes - Cún | Fekete-víz | 11,55 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,818, 18,082 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Kunszentmárton | Nagykunsági-főcsatorna | 11,29 | Ver onder normaal — 81% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,848, 20,272 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Felsőberecki | Bodrog | 8,3 | Ver onder normaal — 86% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,357, 21,692 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Hidasnémeti | Hernád | 8,101 | Ver onder normaal — 54% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,498, 21,229 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Győr | Rába | 6,74 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,687, 17,63 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Rajka 5. zsilip, alvíz | Donau | 6 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,985, 17,3 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Kesznyéten | Sajó | 5,9 | Ver onder normaal — 68% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,967, 21,049 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Sárvár | Rába | 5,45 | Ver onder normaal — 78% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,247, 16,954 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Gesztely | Hernád | 5,407 | Ver onder normaal — 72% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,108, 20,961 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Ragyogóhíd | Rába | 5,095 | Ver onder normaal — 79% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,349, 17,013 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Körösladány | Sebes-Körös | 4,81 | Ver onder normaal — 76% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,953, 21,082 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Bakonszeg | Keleti-főcsatorna | 4,739 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,189, 21,427 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Bakonszeg zsilip alvíz | Keleti-főcsatorna | 4,67 | Ver boven normaal — 95% boven de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,194, 21,429 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Rum | Rába | 4,42 | Ver onder normaal — 79% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,127, 16,848 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Ládpetri | Sajó | 3,9 | Ver onder normaal — 64% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,033, 20,897 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Körmend | Rába | 3,9 | Ver onder normaal — 84% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,007, 16,61 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Simontornya | Sio | 3,804 | Ver onder normaal — 47% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,751, 18,54 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Ágota-Ágotai vészelzárómű alvíz | Hortobágy-Berettyó-főcsatorna | 3,62 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,374, 21,022 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Sajószentpéter | Sajó | 3,327 | Ver onder normaal — 63% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,221, 20,72 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Rajka 2. zsilip, felvíz | Donau | 3,295 | Ver boven normaal — 41% boven de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,012, 17,214 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Szentgotthárd | Rába | 3,24 | Ver onder normaal — 83% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,957, 16,276 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Körösszakál | Sebes-Körös | 3,23 | Ver onder normaal — 73% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,012, 21,608 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Gyoma | Hármas-Körös | 3,23 | Ver onder normaal — 91% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,945, 20,844 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Szeghalom | Berettyó | 3,15 | Ver onder normaal — 58% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,013, 21,179 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Sajópüspöki | Sajó | 2,463 | Ver onder normaal — 70% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,282, 20,34 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Felsőzsolca | Sajó | 2,461 | Ver onder normaal — 80% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,086, 20,856 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Sárszentmihály | Nádor-csatorna | 2,29 | Normaal — 6% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,162, 18,343 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Túrkeve felső | Nagykunsági-főcsatorna Keleti-ág | 2,04 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,057, 20,705 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Belsőbőcs alsó | Hernád | 2,03 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,046, 20,975 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Árpás | Rába | 1,895 | Ver onder normaal — 90% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,512, 17,401 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Nick (Kis-Rába) | Rába | 1,675 | Ver onder normaal — 59% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,384, 17,032 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Pincehely | Kapos | 1,621 | Ver onder normaal — 73% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,684, 18,442 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Csákánydoroszló árvízi vm. | Rába | 1,6 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,962, 16,512 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Dombóvár | Kapos | 1,353 | Ver onder normaal — 67% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,385, 18,17 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Kisköre alsó Jászsági fcs. | Jászsági-főcsatorna | 1,2 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,504, 20,517 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Öcsöd felső | Nagykunsági-főcsatorna | 1,02 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,925, 20,376 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Balassagyarmat | Ipoly | 0,81 | Ver onder normaal — 72% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,076, 19,28 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Garbolc | Túr | 0,727 | Ver onder normaal — 78% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,958, 22,877 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Kisunyom | Sorok-Perint | 0,726 | Ver boven normaal — 744% boven de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,151, 16,642 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Sarkad-Malomfok | Fekete-Körös | 0,685 | Ver onder normaal — 94% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,698, 21,424 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Szalonna | Bódva-patak | 0,663 | Ver onder normaal — 68% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,45, 20,732 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Zalabér | Zala | 0,65 | Ver onder normaal — 69% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,978, 17,027 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Szendrő | Bódva-patak | 0,641 | Ver onder normaal — 72% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,399, 20,729 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Gór tározó zsilip alvíz | Répce | 0,62 | Ver onder normaal — 63% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,361, 16,798 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Káloz, Nádor | Nádor-csatorna | 0,555 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,983, 18,509 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Csepreg | Répce | 0,544 | Ver onder normaal — 66% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,403, 16,712 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Zalaapáti | Zala | 0,531 | Ver onder normaal — 76% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,727, 17,122 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Alibánfa | Zala | 0,518 | Ver onder normaal — 64% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,88, 16,922 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Babócsai Rinya Babócsa | Babócsai-Rinya | 0,461 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,039, 17,353 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Ősi, Macs., felvíz | Séd–Sárvízi-malomcsatorna | 0,44 | Normaal — 3% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,153, 18,182 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Ipolytölgyes | Ipoly | 0,424 | Ver onder normaal — 92% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,925, 18,765 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Kótaj | Lónyay-főcsatorna | 0,372 | Onder normaal — 39% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,054, 21,71 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Nógrádszakál | Ipoly | 0,37 | Ver onder normaal — 86% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,191, 19,53 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Ipolytarnóc | Ipoly | 0,336 | Ver onder normaal — 79% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,236, 19,606 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Kismarja | Berettyó | 0,334 | Ver onder normaal — 85% onder de historische mediaan | 2026-10-07 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,263, 21,826 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Pocsaj | Berettyó | 0,324 | Ver onder normaal — 86% onder de historische mediaan | 2026-10-07 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,278, 21,797 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Tompaládony | Répce | 0,316 | Ver onder normaal — 85% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,368, 16,889 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Veszprémgalsa | Kígyós-patak | 0,3 | Normaal — 12% boven de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,095, 17,267 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Felsőcsatár | Pinka | 0,3 | Ver onder normaal — 85% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,21, 16,44 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Tormafölde | Kerka | 0,26 | Ver onder normaal — 87% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,553, 16,591 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Hidvégardó | Bódva-patak | 0,254 | Ver onder normaal — 86% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,566, 20,843 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Hegyeshalom | Lajta | 0,214 | Ver onder normaal — 97% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,917, 17,194 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Tarnaméra | Tarna | 0,213 | Onder normaal — 50% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,667, 20,146 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Kemestaródfa | Pinka | 0,209 | Ver onder normaal — 87% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,001, 16,519 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Répcevis | Répce | 0,2 | Ver onder normaal — 88% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,443, 16,681 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Ágerdőmajor | Kraszna | 0,199 | Ver onder normaal — 86% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,763, 22,42 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Cece | Nádor-csatorna | 0,19 | Ver onder normaal — 95% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,768, 18,616 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Szin | Bódva-patak | 0,148 | Onder normaal — 33% onder de historische mediaan | 2026-10-07 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,497, 20,691 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Mersevát | Kígyós-patak | 0,136 | Ver onder normaal — 91% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,289, 17,212 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Pásztó | Zagyva | 0,111 | Ver onder normaal — 71% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,907, 19,688 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Kapos Kaposvár-Fészerlak | Kapos | 0,11 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,357, 17,876 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Kemestaródfa | Pinka | 0,108 | Ver onder normaal — 88% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47, 16,519 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Tarnaörs | Tarna | 0,108 | Ver onder normaal — 93% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,597, 20,048 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Sorkifalud | Sorok-Perint | 0,096 | Ver onder normaal — 90% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,129, 16,737 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Karakó | Kígyós-patak | 0,092 | Ver onder normaal — 90% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,12, 17,208 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Apc | Zagyva | 0,08 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,796, 19,685 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Hatvan alsó | Zagyva | 0,057 | Ver onder normaal — 91% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,662, 19,683 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Keszthely-Fenékpuszta torkolat | Zala | 0,046 | Ver onder normaal — 98% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,703, 17,259 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Szombathely | Sorok-Perint | 0,04 | Ver onder normaal — 86% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,231, 16,612 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Baranya csatorna Csikostőttős | Hábi-csatorna | 0,038 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,337, 18,15 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Hábi csatorna Csikostőttős | Hábi-csatorna | 0,017 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,337, 18,153 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Verpelét | Tarna | 0,013 | Ver onder normaal — 97% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,854, 20,217 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Tamási | Koppány-patak | 0,013 | Ver onder normaal — 99% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,628, 18,287 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Sirok ZTVSZR II | Tarna | 0,009 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,918, 20,193 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Fehértó-Majsai fcs., Szatymaz (4+753) | Fehértó-Majsai-főcsatorna | 0,007 | Normaal — 59% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,347, 20,056 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Szombathely-Olad | Sorok-Perint | 0,003 | Ver onder normaal — 97% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,24, 16,581 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Esztergályhorváti | Zala | 0,001 | Ver onder normaal — 96% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,701, 17,106 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Sirok ZTVSZR I | Tarna | 0,001 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,918, 20,187 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Katymár (Kígyós) | Kígyós-főcsatorna | 0 | Ver onder normaal — 100% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,025, 19,178 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Ősi (V.-Séd) | Séd–Sárvízi-malomcsatorna | 0 | Ver onder normaal — 100% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,153, 18,182 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Lajta,Lajta duzzasztómű alvíz, Mosonmagyaróvár | Lajta | 0 | Ver onder normaal — 100% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,889, 17,254 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Gyula | Fehér-Körös | 0 | Ver onder normaal — 100% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,665, 21,297 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Békés | Kettős-Körös | 0 | Ver onder normaal — 100% onder de historische mediaan | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,785, 21,142 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Karasica Villány | Villány-Pogányi-vízfolyás | 0 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,873, 18,468 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |
| Villány-pogányi Villány | Villány-Pogányi-vízfolyás | 0 | — | 2026-10-08 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,878, 18,45 | [bron](https://data.vizugy.hu/) |

### Gegevensproviders

Hungarian General Directorate of Water Management

[Verken Hungary op de interactieve kaart →](/archive/2026-10-08/?lang=nl)
