**Archived extract:** 2026-10-11 (UTC). Frozen data; observation dates are shown as captured. [View the current site](/)

# Rzeki i przepływ w Netherlands

Rzeki i wodowskazy bieżącego przepływu w Netherlands: 14 rzek i 54 wodowskazów przepływu od oficjalnych dostawców hydrologicznych.

Zbiór danych utworzono 2026-10-11T12:34:03.228083+00:00 · strona wygenerowana 2026-10-11T12:41:16.696Z.

## Rzeki w Netherlands (14)

-   [Lek](/archive/2026-10-11/pl/rivers/lek.html)
-   [Ren](/archive/2026-10-11/pl/rivers/rhine.html)
-   [Waalwijk](/archive/2026-10-11/pl/rivers/waalwijk.html)
-   [km 190,75](/archive/2026-10-11/pl/rivers/km-190-75.html)
-   [vh pomp oost](/archive/2026-10-11/pl/rivers/vh-pomp-oost.html)
-   [Olst](/archive/2026-10-11/pl/rivers/olst.html)
-   [IJssel](/archive/2026-10-11/pl/rivers/ijssel.html)
-   [voorheen Hesselmulertbrug](/archive/2026-10-11/pl/rivers/voorheen-hesselmulertbrug.html)
-   [Tiel, Waal](/archive/2026-10-11/pl/rivers/tiel-waal.html)
-   [km 2.5](/archive/2026-10-11/pl/rivers/km-2-5.html)
-   [Blaarthem, Dommel](/archive/2026-10-11/pl/rivers/blaarthem-dommel.html)
-   [Spuien](/archive/2026-10-11/pl/rivers/spuien.html)
-   [Lemmer stroomkanaal Woudagemaal](/archive/2026-10-11/pl/rivers/lemmer-stroomkanaal-woudagemaal.html)
-   [Borgsweer stuw](/archive/2026-10-11/pl/rivers/borgsweer-stuw.html)

## Wodowskazy w Netherlands

54 wodowskazów przepływu raportuje przepływ w Netherlands.

| Stacja | Rzeka | Przepływ (m³/s) | Porównanie historyczne | Obserwacja | Pomiar | Dostawca | Szer., dł. | Źródło |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| Lobith, Bovenrijn, Tolkamer | Ren | 644,4 | Znacznie poniżej normy — 57% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,85, 6,102 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Tiel, Waal | Tiel, Waal | 573,1 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,882, 5,441 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Millingen a/d Rijn | Ren | 523,7 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,873, 6,035 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Olst | Olst | 133 | Znacznie poniżej normy — 54% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 52,342, 6,104 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Pannerden, Pannerdensch kanaal | Ren | 108,5 | Znacznie poniżej normy — 70% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,875, 6,038 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Genemuiden | vh pomp oost | 72,56 | Znacznie powyżej normy — 31% powyżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 52,633, 6,033 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Megen Dorp | km 190,75 | 45,85 | Znacznie poniżej normy — 63% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,828, 5,563 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Eijsden, grens | Berwijn | 44,3 | Poniżej normy — 42% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 50,758, 5,682 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Sint Pieter Noord | Berwijn | 42,41 | Poniżej normy — 51% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 50,83, 5,697 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Maastricht Sint Pieter zuid | Berwijn | 41,04 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 50,828, 5,698 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Venlo | km 107,47 | 33,57 | Znacznie poniżej normy — 67% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,367, 6,159 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Maaseik | Berwijn | 21,08 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,095, 5,802 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Zwartsluis, Meppelerdiep | km 2.5 | 16,98 | Znacznie powyżej normy — 114% powyżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 52,652, 6,093 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Wijk bij Duurstede, Amsterdam-Rijnkanaal | Ren | 15,52 | Poniżej normy — 24% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,975, 5,293 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Smeermaas, Zuid-Willemsvaart | Berwijn | 11,01 | Znacznie poniżej normy — 13% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 50,875, 5,678 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Driel, boven | Ren | 10,19 | Znacznie poniżej normy — 86% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,966, 5,811 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Borgharen Dorp | Berwijn | 8 | Znacznie poniżej normy — 87% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 50,872, 5,691 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Helmond, spaarpand | Spuien | 3,16 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,513, 5,661 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Roermond, Hambeek | Roermond, Hambeek | 2,18 | Znacznie poniżej normy — 49% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,185, 5,982 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Bunde, kanaal | Berwijn | 1,86 | Znacznie poniżej normy — 90% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 50,906, 5,725 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Aarle Rixtel, Schabbert, uitlaat | Spuien | 1,81 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,521, 5,654 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Aarle Rixtel, Schabbert, inlaat | Spuien | 1,74 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,521, 5,654 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Waalwijk | Waalwijk | 1,72 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,712, 5,075 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Ommen, Vecht | voorheen Hesselmulertbrug | 0,84 | Znacznie poniżej normy — 95% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 52,517, 6,422 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Beek en Donk, Sluis 6, inlaat | Spuien | 0,8 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,54, 5,631 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Beek en Donk, Sluis 6, uitlaat | Spuien | 0,8 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,54, 5,631 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Helmond stuw Scheepstal inlaat | Spuien | 0,78 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,499, 5,684 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Lemmer stroomkanaal Teroelsterkolk | Lemmer stroomkanaal Woudagemaal | 0,6 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 52,845, 5,684 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Erp, Sluis 5, inlaat | Spuien | 0,59 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,578, 5,586 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Erp, Sluis 5, uitlaat | Spuien | 0,59 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,578, 5,586 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Veghel, Sluis 4, inlaat | Spuien | 0,53 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,609, 5,532 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Veghel, Sluis 4, uitlaat | Spuien | 0,53 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,609, 5,532 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Maastricht Bosscherveld overlaat | Berwijn | 0,5 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 50,87, 5,687 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Ommen, Ommerkanaal | voorheen Hesselmulertbrug | 0,4 | Znacznie poniżej normy — 73% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 52,523, 6,402 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Helmond RWZI aflaatwerk | Spuien | 0,39 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,5, 5,674 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Berlicum Schijndelseloop | Spuien | 0,08 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,657, 5,404 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Beek en Donk, Biezenloop | Spuien | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,56, 5,606 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Beek En Donk Sluis6 kolk | Spuien | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,54, 5,631 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Blaarthem, Dommel | Blaarthem, Dommel | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,422, 5,445 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Borgsweer stuw | Borgsweer stuw | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 53,297, 6,999 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Eindhoven Stuw Blaarthem kanaal | Blaarthem, Dommel | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,422, 5,445 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Eindhoven, Gender | Blaarthem, Dommel | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,423, 5,446 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Helmond ZuidWillemsvaart Sluis 7 | Spuien | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,496, 5,652 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Lemmer stroomkanaal Woudagemaal | Lemmer stroomkanaal Woudagemaal | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 52,847, 5,68 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Poeldonk, Aa, uitlaat | Spuien | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,684, 5,354 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Rosmalen, Hintham, beneden | Spuien | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,7, 5,358 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Schijndel | Spuien | 0 | Znacznie poniżej normy — 100% poniżej historycznej mediany | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,649, 5,443 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Schijndel, sluis, inlaat | Spuien | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,648, 5,443 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Schijndel sluis kolk | Spuien | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,648, 5,446 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| 's-Hertogenbosch Engelen Dieze | km 190,75 | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,734, 5,273 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| 's-Hertogenbosch, Poeldonk, aa | Spuien | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 51,684, 5,354 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Zwartsluis gemaal pomp1 | vh pomp oost | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 52,638, 6,08 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Zwartsluis gemaal pomp2 | vh pomp oost | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 52,638, 6,08 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |
| Zwartsluis gemaal pomp3 | vh pomp oost | 0 | — | 2026-10-11 | instantaneous | Rijkswaterstaat Waterinfo | 52,638, 6,079 | [źródło](https://rijkswaterstaatdata.nl/waterdata/) |

### Dostawcy danych

Rijkswaterstaat Waterinfo

[Odkryj Netherlands na mapie interaktywnej →](/archive/2026-10-11/?lang=pl)
