# Rzeki i przepływ w Germany

Rzeki i wodowskazy bieżącego przepływu w Germany: 67 rzek i 302 wodowskazów przepływu od oficjalnych dostawców hydrologicznych.

Zbiór danych utworzono 2026-10-16T13:31:53.036165+00:00 · strona wygenerowana 2026-10-16T13:35:10.972Z.

## Rzeki w Germany (67)

-   [Dunaj](/pl/rivers/danube.html)
-   [Ren](/pl/rivers/rhine.html)
-   [Łaba](/pl/rivers/elbe.html)
-   [Odra](/pl/rivers/oder.html)
-   [Weser](/pl/rivers/weser.html)
-   [Mozela](/pl/rivers/moselle.html)
-   [Main](/pl/rivers/main.html)
-   [km 107,47](/pl/rivers/km-107-47.html)
-   [Inn](/pl/rivers/inn.html)
-   [Saale](/pl/rivers/saale.html)
-   [Untere Havel-Wasserstrasse](/pl/rivers/untere-havel-wasserstrasse.html)
-   [Neckar](/pl/rivers/neckar.html)
-   [Ems](/pl/rivers/ems.html)
-   [Isar](/pl/rivers/isar.html)
-   [Regnitz](/pl/rivers/regnitz.html)
-   [Saar](/pl/rivers/saar.html)
-   [Fulda](/pl/rivers/fulda.html)
-   [Salzach](/pl/rivers/salzach.html)
-   [Lahn](/pl/rivers/lahn.html)
-   [Naab](/pl/rivers/naab.html)
-   [Lech](/pl/rivers/lech.html)
-   [Ruhr](/pl/rivers/ruhr.html)
-   [Amper](/pl/rivers/amper.html)
-   [Müritz-Elde-Wasserstrasse](/pl/rivers/muritz-elde-wasserstrasse.html)
-   [Altmühl](/pl/rivers/altmuhl.html)
-   [Havel-Oder-Wasserstrasse](/pl/rivers/havel-oder-wasserstrasse.html)
-   [Regen](/pl/rivers/regen.html)
-   [Roermond, Hambeek](/pl/rivers/roermond-hambeek.html)
-   [Alz](/pl/rivers/alz.html)
-   [Iller](/pl/rivers/iller.html)
-   [Rednitz](/pl/rivers/rednitz.html)
-   [Fränkische Saale](/pl/rivers/frankische-saale.html)
-   [Sächsische Saale](/pl/rivers/sachsische-saale.html)
-   [Ehenbach](/pl/rivers/ehenbach.html)
-   [Eder](/pl/rivers/eder.html)
-   [Gollach](/pl/rivers/gollach.html)
-   [Moder](/pl/rivers/moder.html)
-   [Wörnitz](/pl/rivers/wornitz.html)
-   [Vils](/pl/rivers/vils.html)
-   [Nied](/pl/rivers/nied.html)
-   [Paar](/pl/rivers/paar.html)
-   [Wertach](/pl/rivers/wertach.html)
-   [Rott](/pl/rivers/rott.html)
-   [Pegnitz](/pl/rivers/pegnitz.html)
-   [Saalach](/pl/rivers/saalach.html)
-   [Waldnaab](/pl/rivers/waldnaab.html)
-   [Mangfall](/pl/rivers/mangfall.html)
-   [Wiesent](/pl/rivers/wiesent.html)
-   [Itz](/pl/rivers/itz.html)
-   [Loisach](/pl/rivers/loisach.html)
-   [Rodach](/pl/rivers/rodach.html)
-   [Aisch](/pl/rivers/aisch.html)
-   [Kammel](/pl/rivers/kammel.html)
-   [Brenz](/pl/rivers/brenz.html)
-   [Schwarzach](/pl/rivers/schwarzach.html)
-   [Strogen](/pl/rivers/strogen.html)
-   [Haidenaab](/pl/rivers/haidenaab.html)
-   [Günz](/pl/rivers/gunz.html)
-   [Schorgast](/pl/rivers/schorgast.html)
-   [Sinn](/pl/rivers/sinn.html)
-   [Wern](/pl/rivers/wern.html)
-   [Pfreimd](/pl/rivers/pfreimd.html)
-   [Roter Main](/pl/rivers/roter-main.html)
-   [Isen](/pl/rivers/isen.html)
-   [Zusam](/pl/rivers/zusam.html)
-   [Elbe-Havel-Kanal](/pl/rivers/elbe-havel-kanal.html)
-   [Anlauter](/pl/rivers/anlauter.html)

## Wodowskazy w Germany

302 wodowskazów przepływu raportuje przepływ w Germany. Poniżej wymieniono 300 stacji o najwyższym przepływie; pełny zestaw jest dostępny w [zbiorze danych do odczytu maszynowego](/data/stations.json) oraz na [mapie interaktywnej](/?lang=pl).

| Stacja | Rzeka | Przepływ (m³/s) | Porównanie historyczne | Obserwacja | Pomiar | Dostawca | Szer., dł. | Źródło |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| EMMERICH | Ren | 678 | — | 2026-10-12 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,829, 6,246 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=2790020) |
| REES | Ren | 641 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,757, 6,396 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=2790010) |
| DUISBURG-RUHRORT |  | 630 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,455, 6,728 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=2770010) |
| WESEL | Ren | 624 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,646, 6,607 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=2770040) |
| DÜSSELDORF | Ren | 615 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,226, 6,77 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=2750010) |
| KÖLN | Ren | 599 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,937, 6,963 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=2730010) |
| BONN | Ren | 565 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,736, 7,108 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=2710080) |
| ANDERNACH | Ren | 537 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,443, 7,392 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=27100400) |
| Passau Ilzstadt | Dunaj | 492 | Znacznie poniżej normy — 55% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,575, 13,478 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| KAUB | Ren | 467 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,085, 7,765 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=25700100) |
| MAINZ | Ren | 443 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,004, 8,275 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=25100100) |
| KEHL-KRONENHOF | Ren | 420 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 48,563, 7,808 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=23300900) |
| WORMS | Ren | 395 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,632, 8,378 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=23900200) |
| SPEYER | Ren | 378 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,324, 8,449 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=23700600) |
| MAXAU | Ren | 351 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,039, 8,306 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=23700200) |
| PLITTERSDORF | Ren | 331 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 48,886, 8,136 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=23500700) |
| IFFEZHEIM | Ren | 327 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 48,852, 8,117 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=23500600) |
| Passau Ingling | Inn | 307 | Znacznie poniżej normy — 46% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,561, 13,444 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Hofkirchen | Dunaj | 230 | Znacznie poniżej normy — 50% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,677, 13,115 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| HOFKIRCHEN | Dunaj | 229 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 48,677, 13,115 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=10088003) |
| WITTENBERGE | Łaba | 197 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,986, 11,759 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=503050) |
| Wasserburg | Inn | 193 | Znacznie poniżej normy — 30% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,059, 12,234 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Eschelbach Q | Inn | 189 | Znacznie poniżej normy — 34% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,256, 12,73 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Rosenheim o.d. Mangfallmündung | Inn | 186 | Znacznie poniżej normy — 27% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,854, 12,144 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| SCHWABELWEIS | Dunaj | 180 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,024, 12,139 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=10062000) |
| Oberaudorf | Inn | 174 | Znacznie poniżej normy — 27% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,644, 12,196 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| NEU DARCHAU | Łaba | 165 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 53,232, 10,889 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=5930010) |
| HOHENSAATEN-FINOW |  | 163 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,865, 14,141 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=603080) |
| ROTHENSEE | Łaba | 156 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,181, 11,683 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=502210) |
| TANGERMÜNDE | Łaba | 155 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,541, 11,978 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=502350) |
| PFELLING | Dunaj | 148 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 48,88, 12,747 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=10078000) |
| BARBY | Łaba | 147 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,985, 11,882 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=502070) |
| Pfelling | Dunaj | 146 | Znacznie poniżej normy — 54% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,88, 12,747 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| MAGDEBURG-STROMBRÜCKE | Łaba | 146 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,13, 11,644 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=502180) |
| OBERNDORF | Dunaj | 138 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 48,947, 12,015 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=10056302) |
| Neuburg | Dunaj | 133 | Znacznie poniżej normy — 41% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,739, 11,178 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| AKEN | Łaba | 120 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,858, 12,059 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=502010) |
| Kelheim | Dunaj | 118 | Znacznie poniżej normy — 52% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,916, 11,865 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Kelheimwinzer | Dunaj | 116 | Znacznie poniżej normy — 53% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,912, 11,932 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Neustadt | Dunaj | 115 | Znacznie poniżej normy — 52% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,818, 11,746 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Laufen Siegerstetter Keller | Salzach | 112 | Znacznie poniżej normy — 42% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,94, 12,933 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Oberndorf | Dunaj | 111 | Znacznie poniżej normy — 56% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,947, 12,015 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Salzburg Nonntaler Brücke | Salzach | 108 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,799, 13,055 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bittenbrunn KW | Dunaj | 106 | Znacznie poniżej normy — 51% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,734, 11,144 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Ingolstadt Luitpoldstraße | Dunaj | 106 | Znacznie poniżej normy — 53% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,757, 11,426 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bertoldsheim KW | Dunaj | 98,7 | Znacznie poniżej normy — 53% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,736, 11,021 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| VOCKERODE | Łaba | 96,6 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,851, 12,355 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=501480) |
| TORGAU | Łaba | 96,5 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,554, 13,01 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=501261) |
| RIESA | Łaba | 91,6 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,311, 13,293 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=501110) |
| Burghausen | Salzach | 91,2 | Znacznie poniżej normy — 54% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,159, 12,834 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| DRESDEN | Łaba | 89,6 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,054, 13,739 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=501060) |
| WITTENBERG | Łaba | 87,1 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,857, 12,646 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=501420) |
| SCHÖNA | Łaba | 80 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,876, 14,235 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=501010) |
| EISENHÜTTENSTADT | Odra | 80 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,153, 14,688 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=603000) |
| RAUNHEIM | Main | 76,1 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,016, 8,448 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=24900108) |
| Plattling | Isar | 70,7 | Znacznie poniżej normy — 51% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,771, 12,884 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Landshut (virtuell) | Isar | 69,2 | Znacznie poniżej normy — 47% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,559, 12,182 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Landshut Birket | Isar | 66,6 | Znacznie poniżej normy — 49% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,528, 12,133 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Landau | Isar | 58,4 | Znacznie poniżej normy — 58% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,675, 12,693 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Donauwörth | Dunaj | 51,1 | Znacznie poniżej normy — 62% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,711, 10,802 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| MAINFLINGEN | Main | 50,5 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,015, 9,034 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=24700325) |
| Würzburg Q | Main | 50,1 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,796, 9,926 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| WÜRZBURG | Main | 50,1 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,796, 9,926 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=24300600) |
| ALKEN | Mozela | 45 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,25, 7,446 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=26900510) |
| RHEINWEILER | Ren | 44,9 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 47,711, 7,529 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=23300130) |
| Mühldorf | Inn | 44,8 | W normie — 8% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,239, 12,529 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Neu-Ulm Q | Iller | 44,3 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,389, 9,987 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| FRANKFURT OSTHAFEN | Main | 44 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,106, 8,715 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=24700404) |
| SCHWEINFURT NEUER HAFEN | Main | 43,6 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,031, 10,222 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=24300304) |
| COCHEM | Mozela | 43,2 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,145, 7,168 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=26900400) |
| Kraiburg | Inn | 43 | W normie — 1% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,188, 12,422 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Landsberg | Lech | 42,5 | Znacznie poniżej normy — 42% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,042, 10,875 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| München (virtuell) | Isar | 42,1 | Znacznie poniżej normy — 44% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,146, 11,597 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| PERL | Mozela | 41,1 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,473, 6,369 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=26100100) |
| Steinbach Q | Main | 38,9 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,01, 9,604 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| STEINBACH | Main | 38,9 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,011, 9,602 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=24500100) |
| ROCKENAU SKA | Neckar | 36,1 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,438, 9,005 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=23800690) |
| BERNBURG UP | Saale | 35,3 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,797, 11,735 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=570910) |
| TROTHA UP | Saale | 34,7 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,514, 11,955 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=570810) |
| Haunstetten | Lech | 34,3 | Znacznie poniżej normy — 51% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,317, 10,946 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Augsburg u. d. Wertachmündung | Lech | 34,2 | Znacznie poniżej normy — 62% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,407, 10,888 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| ZIEGELHAUSEN AMS | Neckar | 34,2 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,417, 8,762 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=23800745) |
| Lechbruck | Lech | 32,6 | Znacznie poniżej normy — 45% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,698, 10,798 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Moosburg | Isar | 32,5 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,465, 11,946 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Neu-Ulm | Iller | 31,9 | Znacznie poniżej normy — 63% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,389, 9,987 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| CALBE GRIZEHNE | Saale | 31,3 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,916, 11,812 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=570940) |
| KETZIN | Untere Havel-Wasserstrasse | 28,4 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,463, 12,857 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=580430) |
| Beuerberg (virtuell) | Loisach | 26,8 | Znacznie poniżej normy — 43% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,829, 11,417 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Beuerberg | Loisach | 25,4 | Poniżej normy — 21% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,835, 11,415 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Pettstadt | Regnitz | 24,4 | Znacznie poniżej normy — 45% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,833, 10,949 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Wiblingen (virtuell) | Iller | 23,4 | Znacznie poniżej normy — 54% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,371, 9,987 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Füssen (virtuell) | Lech | 22,9 | Znacznie poniżej normy — 44% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,565, 10,701 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| ALBERTSHEIM | Untere Havel-Wasserstrasse | 22,9 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,656, 12,334 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=580520) |
| HAVELBERG STADT | Untere Havel-Wasserstrasse | 22,7 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,823, 12,077 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=580790) |
| BONAFORTH | Fulda | 21,6 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,403, 9,632 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=42900201) |
| LAUFFEN | Neckar | 21,4 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,072, 9,16 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=23800500) |
| Freising | Isar | 21 | W normie — 15% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,398, 11,752 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| GNEVSDORF OP | Łaba | 20,7 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,908, 11,887 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=580840) |
| München | Isar | 20,3 | Znacznie poniżej normy — 56% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,145, 11,597 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Burgkirchen (virtuell) | Alz | 18,5 | Znacznie poniżej normy — 66% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,172, 12,731 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| München Himmelreichbrücke | Isar | 17,9 | Poniżej normy — 26% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,147, 11,591 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| TIECKOW | Untere Havel-Wasserstrasse | 17,9 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,473, 12,448 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=580601) |
| HATTINGEN | Ruhr | 17,6 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,4, 7,161 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=2769510000100) |
| Kempten | Iller | 16,8 | Znacznie poniżej normy — 47% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,73, 10,317 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Heitzenhofen | Naab | 16,3 | Znacznie poniżej normy — 49% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,118, 11,936 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Inkofen | Amper | 16 | Znacznie poniżej normy — 58% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,461, 11,865 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| DIEZ HAFEN | Lahn | 15,2 | — | 2026-10-11 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,372, 8,005 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=25800500) |
| Altenmarkt a. d. A. | Alz | 15 | Znacznie poniżej normy — 65% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,003, 12,532 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Staufeneck | Saalach | 15 | Znacznie poniżej normy — 48% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,747, 12,9 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Aitrach KW | Iller | 14,9 | Znacznie poniżej normy — 54% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,939, 10,108 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Seebruck | Alz | 14,5 | Znacznie poniżej normy — 64% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,934, 12,48 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Ferthofen | Iller | 14,3 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,941, 10,103 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Gerlenhofen | Iller | 14,3 | Poniżej normy — 7% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,35, 10,012 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Gufflham | Alz | 14,1 | Znacznie poniżej normy — 71% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,155, 12,682 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Puppling | Isar | 13,9 | Znacznie poniżej normy — 62% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,916, 11,446 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Trunstadt Q | Main | 13,8 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,93, 10,755 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| TRUNSTADT | Main | 13,8 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,93, 10,755 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=24300202) |
| Hüttendorf | Regnitz | 13,7 | Znacznie poniżej normy — 49% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,546, 10,974 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Unterjettenberg | Saalach | 11,8 | Znacznie poniżej normy — 54% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,681, 12,823 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bad Tölz KW | Isar | 11,6 | Znacznie poniżej normy — 44% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,779, 11,54 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| KADE | Elbe-Havel-Kanal | 11,6 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,397, 12,279 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=587541) |
| WESTSPANGE | Saar | 11,2 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,237, 6,98 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=26400240) |
| Staudach | Alz | 10,6 | Znacznie poniżej normy — 62% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,781, 12,476 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| SANKT ARNUAL | Saar | 10,5 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,215, 7,023 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=26400220) |
| Trostberg | Alz | 10,4 | Znacznie poniżej normy — 74% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,027, 12,555 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| KALKOFEN NEU | Lahn | 9,87 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,318, 7,89 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=25800600) |
| Schlehdorf | Loisach | 9,27 | Znacznie poniżej normy — 46% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,667, 11,325 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Wiblingen | Iller | 9,11 | Znacznie poniżej normy — 74% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,371, 9,988 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Marienthal | Regen | 8,94 | Znacznie poniżej normy — 60% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,223, 12,175 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| PLOCHINGEN | Neckar | 8,8 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 48,707, 9,419 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=23800100) |
| Rosenheim (virtuell) | Mangfall | 8,63 | Znacznie poniżej normy — 57% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,845, 12,126 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| HELDRA | Weser | 8,24 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,125, 10,197 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=41700105) |
| Kemmern | Main | 8,16 | Znacznie poniżej normy — 61% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,951, 10,873 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| LETZTER HELLER | Weser | 8,14 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,416, 9,678 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=41900206) |
| Eschenlohe Brücke | Loisach | 8,04 | Znacznie poniżej normy — 40% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,598, 11,187 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Sylvensteinsee Gesamtzufluss | Isar | 8 | Znacznie poniżej normy — 34% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,583, 11,549 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Kienhof | Regen | 7,67 | Znacznie poniżej normy — 62% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,19, 12,495 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| HOHENSAATEN WEST AP | Odra | 7,67 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,877, 14,152 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=603400) |
| Lenggries | Isar | 7,63 | Znacznie poniżej normy — 47% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,684, 11,572 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Trostberg | Alz | 7,59 | Poniżej normy — 21% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,027, 12,555 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| GUNTERSHAUSEN | Fulda | 7,49 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,227, 9,469 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=42900100) |
| Ampermoching | Amper | 7,42 | Znacznie poniżej normy — 71% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,297, 11,492 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Chamerau | Regen | 7,25 | Znacznie poniżej normy — 53% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,181, 12,746 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| BORGSDORF | Havel-Oder-Wasserstrasse | 7,2 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,7, 13,251 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=581591) |
| Sylvenstein | Isar | 7,15 | Znacznie poniżej normy — 39% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,591, 11,548 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Sylvensteinsee Abfluss | Isar | 7,1 | Znacznie poniżej normy — 44% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,588, 11,551 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Münchshofen | Naab | 7,07 | Znacznie poniżej normy — 69% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,234, 12,084 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Moosburg | Amper | 6,62 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,482, 11,928 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Rosenheim Q | Mangfall | 6,58 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,85, 12,121 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Feldolling | Mangfall | 6,33 | W normie — 15% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,893, 11,852 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| LEUN NEU | Lahn | 6,26 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,545, 8,355 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=25800200) |
| Bad Aibling (virtuell) | Mangfall | 6,19 | Znacznie poniżej normy — 59% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,854, 12,014 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Neumühlschwaig | Amper | 6 | Znacznie poniżej normy — 68% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,466, 11,913 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| GREBENAU | Fulda | 5,79 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,193, 9,498 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=42700202) |
| Dietldorf | Vils | 5,7 | Znacznie poniżej normy — 29% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,2, 11,943 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Lauf | Pegnitz | 5,42 | Znacznie poniżej normy — 22% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,506, 11,273 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Sonthofen | Iller | 5,26 | Znacznie poniżej normy — 59% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,524, 10,26 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Neumühle | Rednitz | 5,15 | Znacznie poniżej normy — 61% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,436, 10,991 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Stegen | Amper | 5,07 | Znacznie poniżej normy — 67% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,079, 11,129 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Fürstenfeldbruck | Amper | 5,07 | Znacznie poniżej normy — 70% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,177, 11,261 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Nürnberg Lederersteg | Pegnitz | 5,07 | Znacznie poniżej normy — 38% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,456, 11,053 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Schwürbitz | Main | 5,03 | Znacznie poniżej normy — 64% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,165, 11,151 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Unterbergen | Lech | 5 | W normie — 2% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,238, 10,924 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Grafrath | Amper | 4,85 | Znacznie poniżej normy — 71% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,123, 11,157 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Sägmühle | Regen | 4,74 | Znacznie poniżej normy — 57% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,071, 12,92 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Wolfsmünster | Fränkische Saale | 4,47 | Poniżej normy — 33% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,087, 9,735 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Burgkirchen | Alz | 4,38 | W normie — 20% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,171, 12,731 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Offingen | Kammel | 4,37 | Znacznie poniżej normy — 54% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,486, 10,38 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Schmidmühlen | Vils | 4,3 | Poniżej normy — 16% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,265, 11,926 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| GIESSEN KLÄRWERK | Lahn | 4,08 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 50,575, 8,649 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=25800100) |
| Katzwang | Rednitz | 4,02 | Znacznie poniżej normy — 72% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,354, 11,053 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| ROTENBURG | Fulda | 3,98 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,004, 9,72 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=42700100) |
| Rißbachdüker | Isar | 3,84 | Znacznie poniżej normy — 20% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,553, 11,418 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Muggendorf | Wiesent | 3,78 | Znacznie poniżej normy — 33% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,803, 11,258 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Manching (Ort) | Paar | 3,69 | Znacznie poniżej normy — 39% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,718, 11,494 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Beilngries oberh. der Sulz | Altmühl | 3,69 | Znacznie poniżej normy — 54% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,028, 11,478 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| München Tierärztl. Hochschule | Isar | 3,6 | Poniżej normy — 27% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,151, 11,587 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Weilheim | Amper | 3,49 | Znacznie poniżej normy — 70% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,847, 11,135 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bad Aibling Q | Mangfall | 3,44 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,857, 12,005 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| DETERSHAGEN | Łaba | 3,43 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 52,251, 11,763 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=587505) |
| Roth Kläranlage | Rednitz | 3,24 | Znacznie poniżej normy — 57% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,25, 11,084 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Stein bei Altenmarkt | Alz | 3,23 | Znacznie poniżej normy — 67% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,991, 12,542 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Hohenstadt | Pegnitz | 2,85 | Znacznie poniżej normy — 34% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,526, 11,491 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bad Aibling Willinger Brücke | Mangfall | 2,74 | Poniżej normy — 65% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,858, 11,994 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Kalteneck | Wolfsteiner Ohe | 2,69 | Znacznie poniżej normy — 68% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,689, 13,452 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Türkheim | Wertach | 2,65 | Znacznie poniżej normy — 76% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,063, 10,652 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Mühlried | Paar | 2,55 | Znacznie poniżej normy — 51% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,574, 11,282 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Teisnach | Regen | 2,52 | Znacznie poniżej normy — 72% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,042, 12,999 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Erb | Mangfall | 2,52 | Znacznie powyżej normy — 75% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,887, 11,829 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Ruhstorf | Rott | 2,48 | Znacznie poniżej normy — 52% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,428, 13,334 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Mainleus | Main | 2,48 | Znacznie poniżej normy — 64% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,099, 11,373 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Waldstetten | Günz | 2,46 | Znacznie poniżej normy — 59% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,352, 10,302 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Nattenhausen | Günz | 2,38 | Znacznie poniżej normy — 58% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,236, 10,314 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Rosenheim | Mangfall | 2,37 | Znacznie poniżej normy — 84% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,845, 12,125 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Augsburg Oberhausen | Wertach | 2,36 | Znacznie poniżej normy — 67% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,378, 10,882 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Behringersmühle | Wiesent | 2,17 | Znacznie poniżej normy — 36% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,778, 11,332 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Pfaffenhofen | Zusam | 2,15 | Znacznie poniżej normy — 40% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,609, 10,718 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bächingen | Brenz | 2,14 | Znacznie poniżej normy — 56% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,547, 10,319 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Unterköblitz | Ehenbach | 2,11 | Znacznie poniżej normy — 84% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,536, 12,154 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| MALCHOW WEHR OP | Müritz-Elde-Wasserstrasse | 2,03 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 53,442, 11,765 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=596200) |
| Windischeschenbach | Waldnaab | 2,01 | Znacznie poniżej normy — 54% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,798, 12,165 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Grafenmühle | Vils | 1,89 | Znacznie poniżej normy — 74% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,611, 13,146 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Birnbach | Rott | 1,89 | Znacznie poniżej normy — 52% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,436, 13,073 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bad Kissingen Golfplatz | Fränkische Saale | 1,88 | Znacznie poniżej normy — 63% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,181, 10,073 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Weiden Q | Waldnaab | 1,8 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,67, 12,166 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Sachsenheim | Wern | 1,71 | Powyżej normy — 22% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,027, 9,749 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Rottersdorf | Vils | 1,61 | Znacznie poniżej normy — 56% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,606, 12,694 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Amberg | Vils | 1,6 | Znacznie poniżej normy — 46% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,448, 11,855 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Gerolfingen | Wörnitz | 1,51 | Poniżej normy — 42% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,048, 10,518 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Warnbach | Schwarzach | 1,45 | Znacznie poniżej normy — 70% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,404, 12,211 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bruggen | Loisach | 1,42 | Znacznie poniżej normy — 90% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,834, 11,416 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Kötzting | Regen | 1,39 | Znacznie poniżej normy — 49% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,169, 12,853 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Eixendorf Speicherabfluss | Schwarzach | 1,37 | Znacznie poniżej normy — 46% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,36, 12,448 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Erlangen | Regnitz | 1,33 | Powyżej normy — 129% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,602, 11,02 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Eichstätt | Altmühl | 1,29 | Znacznie poniżej normy — 71% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,883, 11,201 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Salz | Fränkische Saale | 1,29 | Znacznie poniżej normy — 59% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,31, 10,193 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| SCHMITTLOTHEIM | Eder | 1,29 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 51,156, 8,898 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=42800309) |
| Hof | Sächsische Saale | 1,27 | Znacznie poniżej normy — 50% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,324, 11,915 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Fürsteneck | Wolfsteiner Ohe | 1,26 | Znacznie poniżej normy — 71% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,719, 13,468 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Engfurt | Isen | 1,26 | Znacznie poniżej normy — 62% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,281, 12,613 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Heroldingen | Wörnitz | 1,25 | Znacznie poniżej normy — 67% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,812, 10,642 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Remshart | Kammel | 1,21 | Znacznie poniżej normy — 41% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,456, 10,38 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Freising | Isar | 1,21 | Znacznie poniżej normy — 49% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,408, 11,778 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Roth Bleiche | Rednitz | 1,19 | Znacznie poniżej normy — 64% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,248, 11,094 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Biessenhofen | Wertach | 1,17 | Znacznie poniżej normy — 86% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,826, 10,643 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Schenkenau | Itz | 1,17 | Znacznie poniżej normy — 73% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,129, 10,871 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Linden | Rott | 1,16 | Znacznie poniżej normy — 50% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,412, 12,832 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Aham | Vils | 1,13 | Znacznie poniżej normy — 57% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,527, 12,472 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Unterzettlitz | Roter Main | 1,13 | Znacznie poniżej normy — 49% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,075, 11,426 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Wildenau | Haidenaab | 1,12 | Znacznie poniżej normy — 69% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,608, 12,128 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Rötz Speicherzufluss | Schwarzach | 1,09 | Znacznie poniżej normy — 53% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,337, 12,515 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Erlachleiten | Dunaj | 1,07 | Znacznie poniżej normy — 53% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,577, 13,58 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Gemünden Lachsfangsteg | Sinn | 1,06 | Znacznie poniżej normy — 52% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,074, 9,687 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Treuchtlingen | Altmühl | 1,03 | Znacznie poniżej normy — 57% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,953, 10,914 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Unterlangenstadt | Rodach | 1,03 | Znacznie poniżej normy — 75% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,182, 11,227 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Harburg | Wörnitz | 1,02 | Znacznie poniżej normy — 82% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,783, 10,692 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Laufermühle | Aisch | 1,01 | Znacznie poniżej normy — 61% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,726, 10,932 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Postmünster | Rott | 1 | Znacznie poniżej normy — 60% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,42, 12,905 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bad Aibling | Mangfall | 0,958 | Znacznie poniżej normy — 62% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,861, 12,011 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Johannisthal | Waldnaab | 0,95 | Znacznie poniżej normy — 61% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,812, 12,165 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Böhmischbruck | Pfreimd | 0,942 | Znacznie poniżej normy — 64% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,572, 12,34 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Trausnitz u. d. Mühle | Pfreimd | 0,924 | Znacznie poniżej normy — 66% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,519, 12,264 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Hallerndorf | Aisch | 0,838 | Znacznie poniżej normy — 72% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,759, 10,984 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| PLAU OP | Müritz-Elde-Wasserstrasse | 0,804 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 53,457, 12,261 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=596080) |
| Heimertingen | Iller | 0,722 | Znacznie poniżej normy — 62% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,045, 10,15 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Rappoldshofen | Aisch | 0,716 | Znacznie poniżej normy — 58% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,621, 10,672 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bergkirchen | Amper | 0,711 | Znacznie poniżej normy — 49% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,252, 11,365 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Aha | Altmühl | 0,687 | Znacznie poniżej normy — 61% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,101, 10,754 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Kauerndorf | Schorgast | 0,651 | Znacznie poniżej normy — 67% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,118, 11,506 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Grabenstätt | Alz | 0,63 | Znacznie poniżej normy — 71% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,846, 12,516 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Lenggries Q | Isar | 0,6 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,708, 11,551 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| FREMERSDORF | Saar | 0,6 | — | 2026-10-16 | instantaneous | PEGELONLINE | 49,409, 6,648 | [źródło](https://www.pegelonline.wsv.de/gast/stammdaten?pegelnr=26400550) |
| Untersteinach | Schorgast | 0,581 | Znacznie poniżej normy — 66% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,127, 11,525 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Immenstadt | Iller | 0,58 | Znacznie poniżej normy — 71% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,565, 10,231 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Übersee | Alz | 0,531 | Znacznie poniżej normy — 54% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,821, 12,481 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Eching | Amper | 0,528 | Znacznie poniżej normy — 51% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,079, 11,115 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bruckhäuser | Vils | 0,523 | Znacznie poniżej normy — 42% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,611, 12,956 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Niederstimm | Paar | 0,474 | Znacznie poniżej normy — 67% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,728, 11,474 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Altenfurt | Paar | 0,468 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,553, 11,287 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bürgstadt | Main | 0,459 | Znacznie poniżej normy — 41% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,711, 9,272 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Freising | Isar | 0,446 | W normie — 20% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,405, 11,762 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Appolding | Strogen | 0,425 | Znacznie poniżej normy — 51% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,413, 11,982 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Schneizlreuth Weißbach | Saalach | 0,357 | Znacznie poniżej normy — 68% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,693, 12,802 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Teisnach | Regen | 0,352 | Znacznie poniżej normy — 69% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,037, 12,997 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Mühlau | Alz | 0,337 | W normie — 22% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,728, 12,397 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Viechtach Reibenmühle | Regen | 0,336 | Poniżej normy — 25% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,06, 12,918 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Hafenlohr | Main | 0,301 | Znacznie poniżej normy — 34% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,87, 9,597 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bad Trißl | Inn | 0,292 | Znacznie poniżej normy — 65% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,658, 12,154 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Rothaurach | Rednitz | 0,277 | Znacznie poniżej normy — 44% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,241, 11,053 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Landshut Flutmulde | Isar | 0,266 | Znacznie poniżej normy — 67% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,546, 12,137 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Frauenaurach | Regnitz | 0,239 | Znacznie poniżej normy — 55% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,567, 10,964 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Hohenofen | Mangfall | 0,235 | Znacznie poniżej normy — 87% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,835, 12,09 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Fronhof | Schwarzach | 0,229 | Znacznie poniżej normy — 66% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,411, 12,309 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Gräfendorf | Fränkische Saale | 0,228 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,131, 9,728 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Kettnitzmühle | Ehenbach | 0,217 | Znacznie poniżej normy — 59% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,549, 12,123 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Altendorf | Altmühl | 0,205 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,873, 11,022 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bad Tölz | Isar | 0,195 | Znacznie poniżej normy — 69% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,761, 11,571 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Röthenbach | Pegnitz | 0,186 | Znacznie poniżej normy — 33% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,482, 11,239 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Hammermühle | Dunaj | 0,152 | Znacznie poniżej normy — 54% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,039, 12,252 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Gaißach | Isar | 0,149 | Znacznie poniżej normy — 79% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,74, 11,576 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Hörmanshofen | Wertach | 0,146 | Znacznie poniżej normy — 90% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,826, 10,653 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Untertraubenbach | Regen | 0,123 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,207, 12,581 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Kulmbach | Schorgast | 0,117 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 50,113, 11,459 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Würzburg | Main | 0,116 | Poniżej normy — 45% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,799, 9,948 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bairawies | Isar | 0,095 | Znacznie poniżej normy — 70% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,836, 11,536 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Gärmersdorf | Vils | 0,093 | W normie — 19% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,433, 11,899 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Simbach | Inn | 0,09 | Znacznie poniżej normy — 52% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,268, 13,029 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Stielings | Iller | 0,087 | Znacznie poniżej normy — 91% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,768, 10,337 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Enkering | Anlauter | 0,076 | Znacznie poniżej normy — 83% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,991, 11,364 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Gunzenhausen | Altmühl | 0,06 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,124, 10,749 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Marktbreit | Main | 0,059 | Znacznie poniżej normy — 74% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,662, 10,155 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Durach | Iller | 0,052 | Znacznie poniżej normy — 80% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,698, 10,343 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Sylvenstein | Isar | 0,048 | Znacznie poniżej normy — 70% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,588, 11,541 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Mühlhausen | Inn | 0,048 | Znacznie poniżej normy — 69% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,707, 12,17 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Lenggries | Isar | 0,032 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,656, 11,589 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Gutenstetten Rückhaltebecken | Aisch | 0,031 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,619, 10,622 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Bieberehren | Gollach | 0,029 | Znacznie poniżej normy — 86% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 49,513, 10,02 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Eggenfelden | Rott | 0,025 | Znacznie poniżej normy — 83% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,405, 12,757 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Postmünster | Rott | 0,02 | Znacznie poniżej normy — 78% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 48,422, 12,901 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |
| Piding | Saalach | 0,005 | Znacznie poniżej normy — 99% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de | 47,765, 12,913 | [źródło](https://www.gkd.bayern.de/de/fluesse/abfluss/tabellen) |

### Dostawcy danych

Datenquelle: Bayerisches Landesamt für Umwelt, www.lfu.bayern.de · PEGELONLINE

[Odkryj Germany na mapie interaktywnej →](/?lang=pl)
