# Rzeki i przepływ w Hungary

Rzeki i wodowskazy bieżącego przepływu w Hungary: 39 rzek i 140 wodowskazów przepływu od oficjalnych dostawców hydrologicznych.

Zbiór danych utworzono 2026-10-16T13:31:53.036165+00:00 · strona wygenerowana 2026-10-16T13:35:10.972Z.

## Rzeki w Hungary (39)

-   [Dunaj](/pl/rivers/danube.html)
-   [Cisa](/pl/rivers/tisza.html)
-   [Mureș](/pl/rivers/mures.html)
-   [Jászsági-főcsatorna](/pl/rivers/jaszsagi-focsatorna.html)
-   [Maros](/pl/rivers/maros.html)
-   [Nagykunsági-főcsatorna](/pl/rivers/nagykunsagi-focsatorna.html)
-   [Hármas-Körös](/pl/rivers/harmas-koros.html)
-   [Szamos](/pl/rivers/szamos.html)
-   [Sio](/pl/rivers/sio.html)
-   [Sajó](/pl/rivers/sajo.html)
-   [Sebes-Körös](/pl/rivers/sebes-koros.html)
-   [Rába](/pl/rivers/raba-743.html)
-   [Kettős-Körös](/pl/rivers/kettos-koros.html)
-   [Berettyó](/pl/rivers/berettyo.html)
-   [Zala](/pl/rivers/zala.html)
-   [Hernád](/pl/rivers/hernad.html)
-   [Ipoly](/pl/rivers/ipoly.html)
-   [Nagykunsági-főcsatorna Keleti-ág](/pl/rivers/nagykunsagi-focsatorna-keleti-ag.html)
-   [Keleti-főcsatorna](/pl/rivers/keleti-focsatorna.html)
-   [Kapos](/pl/rivers/kapos.html)
-   [Nádor-csatorna](/pl/rivers/nador-csatorna.html)
-   [Duna-völgyi-főcsatorna](/pl/rivers/duna-volgyi-focsatorna.html)
-   [Lajta](/pl/rivers/lajta.html)
-   [Tarna](/pl/rivers/tarna.html)
-   [Kígyós-patak](/pl/rivers/kigyos-patak.html)
-   [Répce](/pl/rivers/repce.html)
-   [Bódva-patak](/pl/rivers/bodva-patak.html)
-   [Hortobágy-Berettyó-főcsatorna](/pl/rivers/hortobagy-berettyo-focsatorna.html)
-   [Fekete-víz](/pl/rivers/fekete-viz.html)
-   [Fehértó-Majsai-főcsatorna](/pl/rivers/feherto-majsai-focsatorna.html)
-   [Zagyva](/pl/rivers/zagyva.html)
-   [Pinka](/pl/rivers/pinka.html)
-   [Kerka](/pl/rivers/kerka.html)
-   [Lónyay-főcsatorna](/pl/rivers/lonyay-focsatorna.html)
-   [Séd–Sárvízi-malomcsatorna](/pl/rivers/sed-sarvizi-malomcsatorna.html)
-   [Ráckeve Danube](/pl/rivers/rackeve-danube.html)
-   [Sorok-Perint](/pl/rivers/sorok-perint.html)
-   [Koppány-patak](/pl/rivers/koppany-patak.html)
-   [Hábi-csatorna](/pl/rivers/habi-csatorna.html)

## Wodowskazy w Hungary

140 wodowskazów przepływu raportuje przepływ w Hungary.

| Stacja | Rzeka | Przepływ (m³/s) | Porównanie historyczne | Obserwacja | Pomiar | Dostawca | Szer., dł. | Źródło |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| Esztergom | Dunaj | 780 | Znacznie poniżej normy — 53% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,796, 18,735 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Komárom | Dunaj | 733,6 | Znacznie poniżej normy — 51% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,75, 18,113 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Budapest | Dunaj | 724,4 | Znacznie poniżej normy — 57% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,495, 19,048 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Nagymaros | Dunaj | 704,6 | Znacznie poniżej normy — 59% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,789, 18,961 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dunaújváros | Dunaj | 678,7 | Znacznie poniżej normy — 60% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,981, 18,947 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Nagybajcs | Dunaj | 673,9 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,761, 17,702 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Baja | Dunaj | 672,5 | Znacznie poniżej normy — 61% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,178, 18,925 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dombori | Dunaj | 657,9 | Znacznie poniżej normy — 61% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,423, 18,896 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Paks | Dunaj | 655,2 | Znacznie poniżej normy — 62% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,627, 18,869 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Duna Mohács | Dunaj | 653,8 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,993, 18,695 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Duna Dunaszekcső | Dunaj | 631,4 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,083, 18,762 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Vác | Dunaj | 554 | Znacznie poniżej normy — 55% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,78, 19,123 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Rajka | Dunaj | 270,6 | W normie — 4% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,004, 17,247 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dunaremete | Dunaj | 227,3 | Poniżej normy — 13% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,88, 17,464 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Doborgaz | Dunaj | 202 | Znacznie poniżej normy — 14% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,978, 17,351 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dráva-Vízvár-Heresznye | Mura | 186,9 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,063, 17,26 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dráva Őrtilos | Mura | 186 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,298, 16,887 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dráva Drávaszabolcs | Mura | 156,9 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,784, 18,202 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dráva Szentborbás | Mura | 149,3 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,863, 17,65 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dunakiliti duzzasztómű, felvíz | Dunaj | 140 | Powyżej normy — 68% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,989, 17,323 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dráva Barcs | Mura | 136,2 | Znacznie poniżej normy — 68% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,951, 17,442 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Szeged | Cisa | 74 | Znacznie poniżej normy — 83% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,251, 20,153 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dunakiliti, Helena-gát | Dunaj | 68,591 | Znacznie powyżej normy — 85% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,988, 17,293 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Tokaj |  | 63 | Znacznie poniżej normy — 69% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,116, 21,415 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Tiszapalkonya |  | 59 | Znacznie poniżej normy — 76% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,893, 21,058 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Tiszabábolna |  | 58,3 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,681, 20,806 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Záhony |  | 55,28 | Znacznie poniżej normy — 71% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,413, 22,173 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dombrád |  | 54,55 | Znacznie poniżej normy — 64% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,239, 21,921 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Vásárosnamény | Cisa | 53,8 | Znacznie poniżej normy — 70% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,127, 22,339 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Letenye | Mura | 47 | Znacznie poniżej normy — 69% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,42, 16,694 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Dunaremete, Sorjási bukó, felvíz | Dunaj | 45,65 | W normie — 9% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,88, 17,464 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Algyő | Fehértó-Majsai-főcsatorna | 42 | Znacznie poniżej normy — 87% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,352, 20,195 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Makó | Maros | 36,59 | Znacznie poniżej normy — 64% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,203, 20,456 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Szolnok |  | 33,9 | Znacznie poniżej normy — 87% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,17, 20,189 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Kisköre alsó | Jászsági-főcsatorna | 33 | Znacznie poniżej normy — 89% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,493, 20,516 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Tiszaug |  | 32,2 | Znacznie poniżej normy — 83% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,867, 20,048 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Tivadar | Cisa | 29,33 | Znacznie poniżej normy — 74% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,065, 22,521 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Rajka 1. zsilip, felvíz | Dunaj | 28,612 | Poniżej normy — 16% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,013, 17,217 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Csenger | Szamos | 27,3 | Znacznie poniżej normy — 44% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,841, 22,693 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Rajka 6. zsilip, alvíz | Dunaj | 20,9 | Powyżej normy — 24% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,99, 17,24 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Tunyogmatolcs | Szamos | 20,57 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,984, 22,453 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Mecsér | Lajta | 20,3 | Poniżej normy — 33% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,799, 17,482 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Akasztó (D-v-fcs) | Duna-völgyi-főcsatorna | 12,53 | Znacznie powyżej normy — 113% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,673, 19,196 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Felsőberecki | Bodrog | 12 | Znacznie poniżej normy — 80% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,357, 21,692 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Fekete-víz Kémes - Cún | Fekete-víz | 11,27 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,818, 18,082 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Rajka 5. zsilip, alvíz | Dunaj | 8,9 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,985, 17,3 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Kunszentmárton | Nagykunsági-főcsatorna | 8,41 | Znacznie poniżej normy — 86% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,848, 20,272 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Győr | Rába | 7,635 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,687, 17,63 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Hidasnémeti | Hernád | 7,439 | Znacznie poniżej normy — 58% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,498, 21,229 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Kesznyéten | Sajó | 6 | Znacznie poniżej normy — 67% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,967, 21,049 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Ágota-Ágotai vészelzárómű alvíz | Hortobágy-Berettyó-főcsatorna | 5,57 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,374, 21,022 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Balassagyarmat | Ipoly | 5,533 | Powyżej normy — 92% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,076, 19,28 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Gesztely | Hernád | 5,456 | Znacznie poniżej normy — 72% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,108, 20,961 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Sárvár | Rába | 5,45 | Znacznie poniżej normy — 78% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,247, 16,954 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Rum | Rába | 4,81 | Znacznie poniżej normy — 77% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,127, 16,848 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Körösladány | Sebes-Körös | 4,72 | Znacznie poniżej normy — 76% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,953, 21,082 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Ragyogóhíd | Rába | 4,705 | Znacznie poniżej normy — 81% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,349, 17,013 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Körmend | Rába | 4,62 | Znacznie poniżej normy — 81% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,007, 16,61 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Ládpetri | Sajó | 4,2 | Znacznie poniżej normy — 61% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,033, 20,897 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Sajószentpéter | Sajó | 3,966 | Znacznie poniżej normy — 55% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,221, 20,72 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Rajka 2. zsilip, felvíz | Dunaj | 3,883 | Znacznie powyżej normy — 66% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,012, 17,214 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Simontornya | Sio | 3,879 | Znacznie poniżej normy — 46% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,751, 18,54 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Szentgotthárd | Rába | 3,24 | Znacznie poniżej normy — 83% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,957, 16,276 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Felsőzsolca | Sajó | 3,078 | Znacznie poniżej normy — 74% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,086, 20,856 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Szeghalom | Berettyó | 3,054 | Znacznie poniżej normy — 59% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,013, 21,179 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Bakonszeg zsilip alvíz | Keleti-főcsatorna | 3,02 | W normie — 26% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,194, 21,429 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Bakonszeg | Keleti-főcsatorna | 2,958 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,189, 21,427 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Sajópüspöki | Sajó | 2,892 | Znacznie poniżej normy — 65% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,282, 20,34 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Árpás | Rába | 2,635 | Znacznie poniżej normy — 87% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,512, 17,401 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Körösszakál | Sebes-Körös | 2,21 | Znacznie poniżej normy — 81% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,012, 21,608 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Sárszentmihály | Nádor-csatorna | 2,13 | W normie — 13% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,162, 18,343 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Belsőbőcs alsó | Hernád | 2,08 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,046, 20,975 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Csákánydoroszló árvízi vm. | Rába | 2 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,962, 16,512 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Gyoma | Hármas-Körös | 1,88 | Znacznie poniżej normy — 95% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,945, 20,844 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Nick (Kis-Rába) | Rába | 1,725 | Znacznie poniżej normy — 58% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,384, 17,032 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Pincehely | Kapos | 1,336 | Znacznie poniżej normy — 78% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,684, 18,442 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Kisköre alsó Jászsági fcs. | Jászsági-főcsatorna | 1,08 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,504, 20,517 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Túrkeve felső | Nagykunsági-főcsatorna Keleti-ág | 1,028 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,057, 20,705 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Sarkad-Malomfok | Fekete-Körös | 1 | Znacznie poniżej normy — 92% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,698, 21,424 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Káloz, Nádor | Nádor-csatorna | 0,912 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,983, 18,509 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Zalaapáti | Zala | 0,79 | Znacznie poniżej normy — 64% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,727, 17,122 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Garbolc | Túr | 0,771 | Poniżej normy — 77% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,958, 22,877 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Kisunyom | Sorok-Perint | 0,752 | Znacznie powyżej normy — 774% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,151, 16,642 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Nógrádszakál | Ipoly | 0,722 | Znacznie poniżej normy — 74% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,191, 19,53 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Szendrő | Bódva-patak | 0,701 | Znacznie poniżej normy — 70% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,399, 20,729 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Zalabér | Zala | 0,68 | Znacznie poniżej normy — 67% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,978, 17,027 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Ősi, Macs., felvíz | Séd–Sárvízi-malomcsatorna | 0,676 | Powyżej normy — 49% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,153, 18,182 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Borsodszirák | Bódva-patak | 0,666 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,249, 20,748 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Gór tározó zsilip alvíz | Répce | 0,62 | Znacznie poniżej normy — 63% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,361, 16,798 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Szalonna | Bódva-patak | 0,616 | Znacznie poniżej normy — 70% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,45, 20,732 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Alibánfa | Zala | 0,612 | Znacznie poniżej normy — 58% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,88, 16,922 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Csepreg | Répce | 0,588 | Znacznie poniżej normy — 63% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,403, 16,712 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Babócsai Rinya Babócsa | Babócsai-Rinya | 0,559 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,039, 17,353 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Ipolytarnóc | Ipoly | 0,478 | Znacznie poniżej normy — 70% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,236, 19,606 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Ipolytölgyes | Ipoly | 0,447 | Znacznie poniżej normy — 91% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,925, 18,765 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Kótaj | Lónyay-főcsatorna | 0,426 | W normie — 30% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,054, 21,71 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Felsőcsatár | Pinka | 0,39 | Znacznie poniżej normy — 81% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,21, 16,44 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Tompaládony | Répce | 0,38 | Znacznie poniżej normy — 83% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,368, 16,889 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Pocsaj | Berettyó | 0,358 | Znacznie poniżej normy — 84% poniżej historycznej mediany | 2026-10-14 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,278, 21,797 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Kismarja | Berettyó | 0,345 | Znacznie poniżej normy — 85% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,263, 21,826 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Veszprémgalsa | Kígyós-patak | 0,34 | W normie — 26% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,095, 17,267 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Tormafölde | Kerka | 0,335 | Znacznie poniżej normy — 83% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,553, 16,591 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Ágerdőmajor | Kraszna | 0,325 | Znacznie poniżej normy — 77% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,763, 22,42 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Remete | Fekete-Körös | 0,309 | Znacznie poniżej normy — 98% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,7, 21,312 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Kapos Kaposvár-Fészerlak | Kapos | 0,301 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,357, 17,876 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Kemestaródfa | Pinka | 0,294 | Znacznie poniżej normy — 67% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47, 16,519 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Tarnaméra | Tarna | 0,259 | W normie — 39% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,667, 20,146 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Hidvégardó | Bódva-patak | 0,254 | Znacznie poniżej normy — 86% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,566, 20,843 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Kemestaródfa | Pinka | 0,251 | Znacznie poniżej normy — 85% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,001, 16,519 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Hegyeshalom | Lajta | 0,25 | Znacznie poniżej normy — 96% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,917, 17,194 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Répcevis | Répce | 0,22 | Znacznie poniżej normy — 87% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,443, 16,681 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Cece | Nádor-csatorna | 0,2 | Znacznie poniżej normy — 95% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,768, 18,616 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Keszthely-Fenékpuszta torkolat | Zala | 0,167 | Znacznie poniżej normy — 94% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,703, 17,259 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Tarnaörs | Tarna | 0,164 | Znacznie poniżej normy — 90% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,597, 20,048 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Mersevát | Kígyós-patak | 0,128 | Znacznie poniżej normy — 92% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,289, 17,212 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Pásztó | Zagyva | 0,111 | Znacznie poniżej normy — 71% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,907, 19,688 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Sorkifalud | Sorok-Perint | 0,109 | Znacznie poniżej normy — 89% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,129, 16,737 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Karakó | Kígyós-patak | 0,105 | Znacznie poniżej normy — 88% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,12, 17,208 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Hatvan alsó | Zagyva | 0,099 | Znacznie poniżej normy — 84% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,662, 19,683 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Apc | Zagyva | 0,09 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,796, 19,685 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Center | Sajó | 0,082 | Znacznie poniżej normy — 74% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 48,26, 20,361 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Fekete-víz Vajszló | Fekete-víz | 0,075 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,866, 17,991 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Baranya csatorna Csikostőttős | Hábi-csatorna | 0,048 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,337, 18,15 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Szombathely | Sorok-Perint | 0,047 | Znacznie poniżej normy — 84% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,231, 16,612 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Hábi csatorna Csikostőttős | Hábi-csatorna | 0,04 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,337, 18,153 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Verpelét | Tarna | 0,018 | Znacznie poniżej normy — 96% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,854, 20,217 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Fehértó-Majsai fcs., Szatymaz (4+753) | Fehértó-Majsai-főcsatorna | 0,018 | W normie — 6% powyżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,347, 20,056 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Tamási | Koppány-patak | 0,016 | Znacznie poniżej normy — 98% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,628, 18,287 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Szombathely-Olad | Sorok-Perint | 0,008 | Znacznie poniżej normy — 93% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,24, 16,581 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Sirok ZTVSZR II | Tarna | 0,006 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,918, 20,193 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Esztergályhorváti | Zala | 0,002 | Znacznie poniżej normy — 92% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,701, 17,106 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Sirok ZTVSZR I | Tarna | 0,001 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,918, 20,187 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Katymár (Kígyós) | Kígyós-főcsatorna | 0 | Znacznie poniżej normy — 100% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,025, 19,178 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Ősi (V.-Séd) | Séd–Sárvízi-malomcsatorna | 0 | Znacznie poniżej normy — 100% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,153, 18,182 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Lajta,Lajta duzzasztómű alvíz, Mosonmagyaróvár | Lajta | 0 | Znacznie poniżej normy — 100% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 47,889, 17,254 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Öcsöd felső | Nagykunsági-főcsatorna | 0 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,925, 20,376 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Gyula | Fehér-Körös | 0 | Znacznie poniżej normy — 100% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,665, 21,297 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Békés | Kettős-Körös | 0 | Znacznie poniżej normy — 100% poniżej historycznej mediany | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 46,785, 21,142 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Karasica Villány | Villány-Pogányi-vízfolyás | 0 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,873, 18,468 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |
| Villány-pogányi Villány | Villány-Pogányi-vízfolyás | 0 | — | 2026-10-16 | instantaneous | Hungarian General Directorate of Water Management | 45,878, 18,45 | [źródło](https://data.vizugy.hu/) |

### Dostawcy danych

Hungarian General Directorate of Water Management

[Odkryj Hungary na mapie interaktywnej →](/?lang=pl)
